Listopad 2010

report 30.11.2010 + pohyb

30. listopadu 2010 v 15:33 | Elissh |  jídelníčky
Zdravíčko.... mimo jiné depka pokračuje, stará záležitost .... když už si myslím, že je to v mé hlavě vyřešené, zjistím, že není a tak dokola, zjevně dokavaď se nezcvoknu.

Pro dnešek nemám žádný moc akční plán. Ráno nabíjející aerobka, pak jsem vyprala a přehodila normální ubrusy za vánoční a tím prozatím moje vánoční výzdoba skončila. Pak jsem zabalila nějaké vyaukřené věci a za chvíli je ponesu na poštu, to mě teda moc nebaví, ale potřebuju se těch hadrů zbavit, vydražila jsem je za 1,- to je teda terno a to jsou věci Orsay, Amisu apod. žádný srajdy heh... nu což...

Hlavně mě už štve, že se pořád nic neděje ohledně mojí práce, už bych potřebovala a hlavně chtěla začít cvičit, ale nic nejde jak jsem myslela, budu to muset vymyslet jinak tím myslím, začít i bez webovek....

9:50 - 10:35: eliptical
SN(11:15): clz kaiserka s tavenakem a 2 pl. kuř. šunky, kaše ze 2 PL vloček
OB(14:00): teplý salát (tagliatelle, 4 surimi tyč., led. salát, PL bíl. Holl.)
SV(16:30): hanácký salát ala já (bez majonezy, s jogurtem)
17:20 - 18:10: posilko (kruhový trenink)
18:10 - 18:50: strečink + 30 min. pilates dle DVD
VE(19:30): 125g odt. tvaroh s rajčetem a bylinkami, 2 pl. anglické, 30g hermelínu Figura


pití:
2 l čaje
250 ml sypaný Sencha čaj
2,5 dcl čer. vína

navíc:
1 čoko figurka z kolekce (cca 14:30, po OB no..)

aktivity:
45 min. IT na elipticalu nalačno
50 min. posilování
10 min. strečink
30 min. pilates
sport 22.11 - 28.11.2010

30. listopadu 2010 v 13:38 | Elissh |  cvičení
rozpis aktivit - v rámci možností ok no...

report 29.11.2010

29. listopadu 2010 v 19:21 | Elissh |  jídelníčky
Ahoj.

Tak už mám zase depku ... a to se divím, že jdu vůbec něco psát poněvadž v tomhle stavu na to nemám náladu ...

Dnes jsem nesportovala, nechce se mi. Ale aspoň jsem se byla projít. 2 hodinky v zimě ale zase krásná zasněžená Praha má též svoje kouzlo

Potom u mě byli naši na přátelské návštěvě a teď..... jen si tak depkuju....


SN(9:50): 3 PL vločky + drc. ln. sem. + voda + mléko = kaše
SV(12:00): 1/2 clz kaiserky s pl. goudy, malá miska duš. zelí
14:00 - 16:00: procházka
?OB?(17:00): vrchní část stehna s taglietelle a PL omáčky, 1/2 rohlíku s česnek-sýr. pomaz.
(když jsem dělala jednohubky sem si mázla téééž :) )
VE(19:30): rohlík s tou pomazánkou

pití:
2 l čaje
1,5 dcl čer. vína

navíc:
nic

aktivity:
2 hod. procházka

jídelníček 28.11.2010 + kocovina

28. listopadu 2010 v 11:58 | Elissh |  jídelníčky
Tak se hlásím (opět hhh už potřetí za sebou, trhám rekordy) živá a zdravá sic s kocovinou, ale v normě, po těch 4 šáněch s kámoškou mi bylo hůř. Tudíž ranní aerobka nebyla, páč by mne asi šlehlo a snídaně je čistě kocovinová  měla jsem v plánu dát dnes spíše posilko, ale to se ještě uvidím, upřímně se mi moc nechce  Dnes večer se vracím do matičky Prahy  a jsem zvědavá na ty kalamity.. Do práce zítra nejdu takže mne příjezd sni nestresuje  a pokud jo, bude to jen trenink a to mě ba ..

Včerejší ples/zábava bylo super, zatančila jsem jak na pomalé tak na rychlé, popíjela, a bavila se. V závěrečné tombole jsem skoro nic nevyhrála což je divné, poněvadž jsme každý rok vyhráli aspoň nějaké ty blbiny ale letos nic  máme jen vozítko/stojánek na mobil a tričko, to je cvelé a že lístků jsme měli jak n...o ehe .. nevadí. Mě nejvíce ze všeho zaujala kšiltovka. Šedá, Rejoice uuummm a když známá od stolu vyhrála kšiltovku, ale jinou, hnusnou a říká, jediné, co jsem nechtěla byla čepice a mám jí, tak jí říkám, já chci čepici, ale ne tuhle ale tamtu, hypnotizuju ji od počátku dnes, no a ona nelenila a zeptala se zda by jí ty čepice neprohodili a oni prohodili  takže mi ji dala a já byla hepy jak malý dítě  Husté že ..

Ale co byl hlavní hřeb večera, byla cesta tam.. šli jsme po sjezdovce dolu což o to ... ale co čert nechtěl, byla zasněžovací děla, která když zasněžují, vytéká jim voda no a ta voda .... zamrzla ... a na ní nasněžilo a co se dělo, když jsme na tuto plochu vkročili asi nemusím moc rozebírat  nebyla jiná cesta a nebyla cesta zpátky, takže každý sebou švihnul minimálně 2x než se tato plocha přeplížila k místu kde jela rolba a ten led rozbořila... holky musím vám říct, že takovou prdel sem dlouho nezažila bylo nás 6. a já ještě s jedním známým jsme se dostali na stabilní plochu po stopě rolby, ale ostatní nějak moc ne, ze země koukali krápníky ledu a když jsem se otočila a podívala se na ně... dostala jsem brutální záchvat smíchu.... poněvadž to co jsem viděla bylo jak vidět kosmonauty na měsíční krajině, všichni zachumlaní, plní sněhu, přikrčení, ruce rozpažené, sem tam se někdo válel...no.... masakr.
Na místo určení jsme ale nakonec všichni dorazili v pořádku pouze s modřinami ale živí a zdraví a pozor perlička.... JÁ, nespadla ani jednou


SN(11:00): bílý rohlík s: taveňák, šunka (půl a půl), krajíc chleba s paštikou, cibulí a rajčetem, 1/2 pl. bábovky, kakao
OB(13:50): pečené králičí stehno, červené a bílé zelí
VE(18:00): horní část kuř. stehna, tagliatelle, trocha smetan. om. na paprice


pití:
1,2 l čaje

navíc:
odpoledne jsem ujedla 3 nočky
večer pl. goudy
pl. bábovky

aktivity:
nic


jídelníček 27.11.2010 + pohyb

27. listopadu 2010 v 12:31 | Elissh |  jídelníčky
Tak se snažím dát další report

U které z vás je již v okolí sníh?
U mě ne, poněvadž jsem z Prahy, ale poněvadž teď tam nejsem a jsem na chatě (opět) na horách, tak tady je sněhu jak ... a je to paráda. Všude plno sněhu, teplota -5, zima až praští, ale pohádkové prostředí .
Dnes jsem si myslela, že vstanu dřív (myšleno dřív než v 9:30 jako dycky, od té doby co nechodím do práce ) ale jaksi se opět nepovedlo a já se dokopala otevřít oči až v 9:10. Umyla se a hupky dupky na ranní aerobku, na kterou mě již volal rotoped... Hodinová jízda byla boží, zpocená jsem byla brutálně, jako vždy a jízda za rytmů oblíbené hudby rychle utekla .. pak ještě trocha cviků na bříško a zadek aby se neřeklo a bylo. Úžasný začátek dne, príma nabuzení.

Večer mě čeká "ples" je to spíše taková zábava horské služby na počátek sezony, která se koná každý rok. Takže jsem si přemáchla šatky (ty co jsem měla v létě na svatbě, ty černé, puntíkové - jsou i v sekci fotky, tuším). Jsem zvědavá jaké to tam bude ..

Jinak nic nového, relaxuju u klrbu, čtu si a piju čaj, občas lozím po netu ...

Užívejte víkendu

9:20 - 10:20: rotoped
posilování zadku a břicha
SN(11:50): 3 PL vločky + drc. ln. sem. + voda + mléko = kaše
OB(14:30): kuřecí stehno, tagliatelle
SV(16:45): malá patička chleba s pl. šunky, miska hanáckého salátu ala já
VE: nic (nebyl hlad)

pití:
1 l neperlivá voda
1,5 l čaj
x dcl bílého vína

navíc:
 po příchodu ve 3:00 2 kolečka "buřtů s cibulí"

aktivity:
60 min rotoped nalačno
+ posilko s v.v

report 26.11.2010

26. listopadu 2010 v 13:21 | Elissh |  deníček

Ahojte dámy.

Už sem moc nechodím, moc nepíšu, ale sem tam se zase ještě přece jen ozvu, už už jsem si říkala, že zase začnu psát pravidelně a pak to vždycky nějak vyšumí .. ehm..

Ale ono se stejně nic neděje. Včera jsem byla trénovat a pak jsem si i sama zacvičila za nekřesťanský vstup a domu dojela až v 21:30. Nicméně posilování (moje) bylo perfektní, krásně jsem se vyšťavila při kruháčku a následných 40 min. na rotopedíku. V úterý a ve středu jsem se flákala.

V úterý jsem musela s pejskem k dr. a zjistilo se, že jeho tělíčko přestalo snášet vařené maso a celkově vařenou stravu, chudinka. Měl tak rád kuřecí masíčko s rýží a teď? Už musí jedině granule... Granule jedl i dříve ale tak jako na chuť a jako obměnu. Jedl to kuře, konzervy a psí salámy ... i veterinář říkal, že ten chudák teď takhle vlastně přijde o raost z jídla... je mi ho líto...

Ve středu jsem taky necvičila, poněvadž jsem večer před tím byla u kamarádky na šáníčku a jaksi se to zvrtlo z jedné lahvinky na 4 (slovy čtyři ) síla. Měla jsem ji jak z praku a když jsem si v 23:50 uvědomila, že už mi nic denního nejede..... kámoška pořád že tam můžu přespat a abych řekla pravdu, přivítala jsem to s radostí, protože věřím tomu, že bych se ještě někde ztratila a umrzla hh.A noční bus který jezdí jednou do hodiny by mi při mém štěstí ujel a to bych umrzla už asi doopravdy. Ráno bylo krušné a i celý den, ale zvládly jsme já teda doma a ona v práci ..

No a včera jsem byla ve fitku jak jsem již psala, ale to až večer. Dopoledne jsem si koupila kousek hlávky červeného zelí a udělala si dietní hanácký salát pouze s jogurtem, tvarohem, PL majonezy a trochou octa, je výborný no a po poledni jsem upekla Brownies, mé první, skvělý a těžce nedietní moučník . Bohužel jsem jej upekla víc než bylo třeba. Ne že by se spálil, ale nemá onu brownies konzuistenci, nicméně čokoládová chuť se nezapře.

Dnes ráno jsem vstala brzy a jela jsem na hory. Předtím jsem si teda stihla ještě zacvičit i když jen málo a tradá. Ve 12h už jsem byla zde. Je tu spousta snížku a je to krásné...

Užívejte předvánočního času neboť ten se nezadržitelně blíží, Vánoce na krku ..


8:50 - 9:10: eliptical
SN(9:30): 3 PL vločky + drc. ln. sem. + voda + mléko + banán = kaše
SV(12:00): jablko
navíc (12:50): malá miska zabijačkové polévky
OB(15:15): uzené kuřecí stehno, 4 PL br. kaše
SV(17:15): miska hanáckého salátu ala já (100% dietní)
VE(19:00): miska hovězího vývaru (samotná voda) + 3 kousky hov. masa vyndaného z guláše

pití:
1,7 l čaje

navíc:
ta polívka šit

aktivity:
20 min. eliptical nalačno
30 min. procházka zasněženými horami s pejskem


sport 15.11 - 21.11.2010

22. listopadu 2010 v 20:02 | Elissh |  cvičení
rozpis týdenních aktivit , já jsem spokojená ...


report 18.11.2010

18. listopadu 2010 v 12:50 | Elissh |  deníček
Tak dneska mám taky takový relax... ale kdy já ho nemám že, když jsem bez práce. Takový relax možná pro mě ale není to pravé, poněvadž mě nutí přemýšlet, což sice je třeba, ale je to děsné.... nic stále není vyřešeno jak jsem si již myslela, že už bude, není protože to neřeším, max. ve své mysli a tam to stále prostě není.... hmmm...  no nic..

Takže se zaměřuju aspoň na práci, přemýšlím jak ty stránky (ale nejvíc dík Fitnessce), jak žl a daně, pořád koukám na net ale mám z toho ještě víc hlavu. Mám známou účetní takže se asi vybičuju zajdu s ní na kafe a poptám se..

Bohužel nemůžu nejdříve čekat až budu mít lidi (dost) a až pak si dělat žl, do té doby co? Musím už nějaké lidi trénovat a to bez fitka nejde a ve fitku zase nemůžu načerno, takže musím mít žl i když nemám tak velké přímy zatím.. takže.. začarovaný kruh. Asi to holt bude zazačátku těžké, ale když to nezkusím nikdy to nezjistím... Nebo nevim...

A z jiného soudku..
Ze včerejšího tae ba na kterém jsem byla naposledy někdy před létem, jsem celá grogy. Bolí mě ramena, paže, záda, břicho a zadek... už včera večer jsem se nemohla ani převléknout do košile na spaní a dnes je to to samé heh..
Ale i tak, den jsem začala příjemným aerobním cvičením, sprškou, výbornou snídaní a teď tu sedím, popíjím sypaný čajíček (černý - "Kokosové pusinky") a koukám střídavě na TV (zrovna běží Supermann ) a střídavě na net..
Dala jsem prát prádlo, které teď dopralo a tak jej jdu pověsit. Odpoledne možná dám kafíčko s kamarádem a pak? Nevím....Asi zase nic. Doma jsem opět celý den sama..

9:40 - 10:25: eliptical
SN(11:00): 3 Pl vločky + drc. ln. sem. + voda + mléko + banán (maxi) = kaše
OB(13:20): clz ječné těstoviny (50g) s mákem, máslem a cukrem
SV(15:40): 2 vajíčka "na hniličko"
18:00 - 20:00: procházka Prahou
VE: nic (trochu splín)

pití:
2 l zelený čaj
250 ml sypaný čaj
velké macadamové latté z odtučněného mléka z Coffee Heaven
červené víno

navíc:
 kostička Milky (cca 13:50)

aktivity:
45 min. IT eliptical
2 hod. procházka

report středa 17.11.2010

17. listopadu 2010 v 14:40 | Elissh |  deníček
Tak jsem dneska byla asi po půl roce na tae bu s kamarádkou ... nemám už takovou dynamiku a kondičku. Dosti jsem se potila a zadýchávala... ale i tak jsem si to perfektně užila. Byla speciální hodina od 9:30 tak jsem si to dala jako ranní aerobku nalačno. Byl to záhul hustý, ale fakt mi tae bo už chybělo. Byl to ovšem poslední vstup na permanentce, nevím, kdy si koupím novou.. uvidíme.

Ještě mám jeden dotaz pro někoho kdo do toho vidí (opět) jde o podnikání, nemám tucha jak je to s daněmi a se soc/zdrav. Vím, že jsem teď s dotazama dost otravná....ale koukala jsem na netu a nějak to stejně pořád nechápu....


9:30 - 10:30: tae bo
před SN(10:50): banán (po cvíču)
SN(11:50): clz kaiserka s pl. rostbífu a 2 taveňáky
OB(14:15): krůtí prsíčka na zelenině s clz rýží a jogurtovo-hořčičnou omáčkou s estragonem
(celé můj výtvor )
SV(16:30): Ovofit višňový
VE(19:50): krůtí prsíčka s jogurtovo-hořčičnou omáčkou s estragonem

pití:
500 ml neperlivá voda
2,5 l čaje
2 dcl bélého vína

navíc:
4 čoko lupínky (vel. chipsů), 3 kostičky Milky

aktivity:
60 min. tae bo nalačno
prosba o pomoc

16. listopadu 2010 v 20:17 | Elissh |  deníček
Holky a možná i kucí, pokavaď sem nějací zavítají.

Pokud by to bylo možné, potžřebovala bych (sím sím) píchnout s webovkama. Platit někde kolik tisíc na to nemám. Ale slyšela jsem, že prý existují nějaké "domeny" ? (nevím jak se tomu říká, jsem technologicky nepoznamenaná :D) které se platí cca 300/rok to bych dát mohla, ale neumím žádné HTML nic ... udělat si "stránky" na blogu se ukázalo dosti divné .. a potřebovala bych už něco, navíc mám dizajnerský duch nula ...

pomůže mi někdo?