Srpen 2010

jídelníček úterý 31.8.2010 + pohyb

31. srpna 2010 v 19:45 | Elissh |  jídelníčky
Tak holky dnes bída ...

píšu až teď neboť až teď mám čas ..  Jak má kolegyně dovču tak jsem na to sama, navíc konec měsíce, takže udělat platby a všechno uzavřít bylo na mě. Celý den jsem se nezastavila, do toho chodili klioši a šéf prudil, zda má připravené formuláře pro dealery a v kolik bude připravený hromaďák do banky  Měla jsem hlavu jak balon a byla celkem ve stresu, od 13h už mi kručelo v bříšku, ale na oběd jsem se dostala až ve 14h ...

Peníze každopádně na účtě na výplaty budou, takže schválně čekám zda budou svině a nedají nám nic či dají.. a dle toho pak udělám rozhodnutí.

Po práci jsem byla s přítelem zařídit nějaký věci a on opět, že do Mekáče... trochu jsem se s ním kvůli tomu už předtím "rafla" že nechci prostě pořád jíst tučný a sladký a on že to je jen teď jak má ty kupony a že dneska končí... že jen zmrzlinu .... nechtěla jsem, ale koupil je ...  takže svačina je opět taková.. doma jsem si aspoň dala novou Zuzku a večeři konečně nějaké bílkoviny hurá ..!


SN(6:40): 2 PL vločky + 1 KL oříškové sypané musli Emco + drc. ln. sem. + 1/2 banánu + voda + mléko = kaše
SV(10:20): kousek ovocné proteinové buchty
OB(14:00): bulgur zapečený s cuketou, kuř. masem a rajčaty
SV(17:00): Mc Flurry lentilky
VE(19:30): 250g odt. tvaroh s medem a ln. sem.


pití:
1,5 l zelený čaj
750 ml černý Ranní čaj
1 l kopřivový čaj


navíc:
pl. gougy, 1/2 anglického rohlíku 


aktivity:
12 min. Crazy Home Bootcamp Workout

zkracovačky na břicho:
4x 50

zvedání nataž. nohou v leže:
4x 15

jídelníček pondělí 30.8.2010 + pohyb

30. srpna 2010 v 14:33 | Elissh |  jídelníčky
Tak po tom včerejším príma běhání mě včera večer a i dnes bolí nohy (v oblasti kyčlí a stehen) jako ďas, ale hůře břicho.. to mě po běhu vždycky bolí úplně mrtě.. komplet celé přímé, šikmé... jakmile se zasměju, zakašlu au au .. ale samozřejmě příjemně.

Včera procházka úžasná. Jeli jsme do Prokopáku a prošli od Dívčích hradů kolem půli pole až do Jinonic. Sebou jsem měla ke svačince okurkový salát a večer jsem se těšila jak si doma dám tvaroh. Ale přítel měl poukázku na 50% slevu na Bic Mac  tak koupil 2. Z toho svyho sem mu chtěla vnutit půlku, ale nedal se a jen si kousnul, řekla jsem mu at si kousne hooooodně ..  takže doma jsem si už pak nic nedávala, achjo... no nic ..

Večer mi volala mamka, že jedou z chaty a zda chci ostružiny (ze zahrádky) a mléko (domácí od souseda), tak jsem nabídku přijala, no né? Přijeli po 21h, dala jsem jim ochutnat moji ovocnou proteinovou buchtu a kávičku a zase jeli. Takže mléka mám dost a mooc dobrého, taky bio čerstvé ostružiny ňami ňam ..

Dnes ráno jsem dala pěkně eliptical a v práci nuda, hodně práce doted jsem od rána makala a zadarmo jupí.. tyjo..

Jinak den je dnes opět nádherný, podzimní, zima veliká... ale komu to vadí.. mě ne ..


6:05 - 6:35: eliptical
SN(7:00): 2 PL vločky + 1 PL oříškové sypané musli Emco + drc. ln. sem. + voda + mléko = kaše
SV(10:20): jablko
OB(14:00): bulgur zapečený s cuketou, kuř. masem a rajčaty
SV(16:30): 3/4 malého vanilkového McD šejku (celý je 250ml)
VE(19:30): cz kaiserka s: 2pl goudy, 2pl šunky, 2 tavenaky, půl "anglického" rohlíku, pár KL houbových matesů

Omg samé sacharidy a ještě večer no comment

pití:
1,5 l zelený čaj
750 ml ovocný čaj
Caro s mlékem
hrnek mléka
1 l kopřivový čaj

navíc:
nic 

aktivity:
30 min. elipticaljídelníček neděle 29.8.2010 + pohyb

29. srpna 2010 v 13:07 | Elissh |  jídelníčky
Holky........

Dnes je mi nějak krásně, probuzení bez splínu a ranní deprese je vážně krása..

Včera jsem jela domu posledním busem v 23:55 a domu dojela něco po půl 1. Hned jsem ulehla a usnula jako miminko hihi.. Ráno se mi vůbec nechtělo z pelíšku... koukám.. 7:30.... nic.... 8:00... nic... 8:45... nic, říkám si ještě néééé ještě chci spinkat a chumlat se v pelíšku, bylo mi krásně ač jsem v něm byla sama ... a ač se mi zdály divný sny o válce  v 9:45... mi přišla sms a říkám si no jooo tak já už vstanu. Od předešlého večera jsem si plánovala jak si půjdu pěkně ráno zaběhat a když jsem viděla jak je venku sice chladněji a větrno .. ale krásně... neváhala jsem ani minutu, umýt, obléknout, popadnout nezbytnosti a už jsem si běžela....
Trvá mi 5 min. běhu po chodníku kolem silnice a přes přechod, než se dostanu do lesa na "můj okruh" ... bože bylo to parádní, nikdy jsem na "mém okruhu" neviděla tolika běžců ..ale je taky pravda, že jsem tam nikdy neběžela v sobotu dopoledne, pokud o víkendu tak až po poledni ..

Běh byl parádní... užívala jsem si každý krok na maximum... usmívala jsem se, jinak to nešlo a taky jsem zjistila, jaké zázraky dokáže udělat s člověkem při běhání dobrá hudba, která je samozřejmě pro každého jiná.. Já poslouchám trance, house, techno a ty bubny jsou pro mě jako kopance a bič a prostě frčím..  Měla jsem strašně moc energie a síly a taky jsem se divila jakou mám kondičku.. Víc jak týden jsem se nehla kvůli nemoci a kdy jsem byla naposledy běhat ani nepamtuju... Naposledy na horách. Je pravda, že už tam jsem pozorovala zlepšení kondice, když jsem viděla kolik uběhnu bez pauzy a dnes to bylo to samé. Tento okruh běžím pokaždé tak, že za jedno kolo se zastavím vždy 2x. Na začátku a v polovině.. občas i vícekrát třeba 4x. No ono to není ani zastavení jako přechod z běhu na chůzi na chvíli.
Dnes ne .. Běžela jsem a bežela a celý okruh jsem střihla na jeden zátah a běžela bych dál, ale řekla jsem si že se vždy zastavím na "startu". Jednak jsem se potřebovala vysmrkat a jednak se podívat na tel. jak dlouho mi okruh trvá.
Běžela jsem jej 4x a pokaždé jsem se zastavila jen 1x za okruh a to vždy na "startu" a zkontrolovala čas běhu.

Holky.... to se nedá popsat ten pocit ... TEN POCIT.... prostě.. já věděla, že běh miluju, osvobozuje a navodí perfektní náladu. Nevadí mi běhat když je 30C ani když je podzim (za obou podmínek jsem již bežela), problém je v mé lenosti... nasadit botky a vyběhnout.. doufám, že lenost opět brzy překonám a vydám se na BĚHÁNÍ..

Domů jsem přiběhla jak rudá záře nad Prahou (jj Merrynko nejsi v tom sama)  ale spokojená jak blázen ...

Trošku víc jsem se tu rozepsala hehm... no snad neva..

Dnes mám ještě v plánu procházku s drahým  a večer? To se neví... Tak si stejně jako já bláznivě užívejte "podzimu"


1/2 BBDR jogurtová, šumák multivitamin
10:00 - 11:00: běh
1/2 BBDR jogurtová, 2 sklenice vody
SN(11:30): 2 PL vločky + 1 PL oříškové sypané musli Emco + drc. ln. sem. + 1/2 banánu + voda + mléko = kaše
OB(14:00): 2 naběračky vývaru z kuřecího stehna bez kůže s ledvinkama a petrželkou, bulgur zapečený s cuketou, kuř. masem a rajčaty, 4 zlaté sušenky Opavia
15:50 - 19:50: pobyt venku, procházka + relax na lavičce
SV(17:20): okurkový salát (salátovka, 50g bílý cottage)
VE(18:45): 3/4 Bic Mac
(přítel se nedal odbýt měl chuť na mekáč )

pití:
1 l zelený čaj
šumák multák
400 ml neperlivá voda
250 ml Cola Zero
1 l zelený čaj


navíc:
 nic


aktivity:
běh
5 min. běh (k lesu)
pauza
1. kolo 12 min. v kuse
pauza 30 sec.
2. kolo 13 min. v kuse
pauza 45 sec.
3. kolo 13 min. v kuse
pauza 45 sec.
4. kolo 13 min. v kuse
pauza 45 sec.
5 min. běh domů

2h procházka


jídelníček sobota 28.8.2010 + volno

28. srpna 2010 v 17:01 | Elissh |  jídelníčky
Tak vám povím, že po té posilovací pauze to včerejší cvičení bylo hustý... nezvedla jsem už tolik a tolikrát a dneska jsem totálně namožená .. nejvíc mě bolí zádové svaly (široký zádový sval a kolem lopatek), ramena a bicepsy... to je šílené .. ale jako správná masochistka jsem samozřejmě nadšená... bohužel od včerejšího odpoledne mě nějak pobolívá hlava. Není to moc silná bolest, nechci si brát prášek, ale nevím jak dnes se cvičením, mám v plánu max. eliptical, jinak nic..

Ráno jsem se byla projít do Lidlu pro nějaké drobnosti jako mléko, cottage apod. a povím vám.. už od rána se kochám tímhle pro mě úžasným "podzimním" počasím...jsem nadšená, miluju ho... je zataženo a fouká a já se kochám... je chladněji... a mě to nevadí... těším se na každé roční období a teď se už strašně těším na podzim, nějak na mě dýchá vzpomínkama jak jsem chodila do fitka loni a bylo přesně takhle.. a ten úžasný podzimní vzduch... no prostě od rána nasávám a kochám se ..

Dnes jsem doma jen poklidila ve skřínkách v kuchyni, uvařila obídek a je ňami a jinak sedím u pc a koukám na TV což mě moc nerajcuje.. ale jsem nějak líná, úplně mě láká jít si v tom úžasném podzimním vzduchu zaběhat, ale štve mě ta hlava a navíc jsem opravdu dnes nějak líná.. možná si lehnu a schrupnu .... a večer jdu do hospůdky...

Užijte si i vy ten báječný "podzimní" den ..


SN(9:10): 2 PL vločky + drc. ln. sem. + voda + mléko + 1/2 banánu = kaše, 1 BBDR extracereální
procházka
SV(12:20): kousek ovocné proteinové buchty, domácí espreso s mlékem
OB(15:40): bulgur zapečený s cuketou, kuř. masem a rajčaty
SV(17:30): 1 BBDR jogurtová
VE(19:00): 2 racia s eidamem, kneckbrot s tavenakem, 125g odt. tvarohu s 1/2 banánu


pití:
2 l zelený čaj
1 l ovocný čaj
káva s mlékem
v hospodě:
2x ovocný čaj


aktivity:
 nic
jídelníček pátek 27.8.2010 + pohyb

27. srpna 2010 v 19:30 | Elissh |  jídelníčky
Holky dnes jsem měla aktivní den ..

Ráno eliptical, pak práce, po práci jsem si dala druhou půlku cesty domu pěšky a to bylo nahoru- dolu- nahoru- dolu- nahoru- rovně  takže žádná flákárna... Cestou jsem si došla nakoupit a doma jsem si dala pěkně "fitko". Po cvičení jsem si upekla zdravou ovocnou buchtu na svačinky  a pak jsem se jala žehlit tu kopu prádla... holky já to žehlila hodinu.. fuj. Pak jsem ještě přerovnala přítelovu skřín s oblečením, vždy tam něco hodí a pak samozřejmě nemůže nic najít takže čas od času mu dám trička, kalhoty a svetry na sebe a je klid  na čas ..

Teď jsem po večeři a relaxuju, asi si dám opět vínečko večer, no uvidíme co a jak bude...

Strava se mi prostě vůbec nedaří.... je mi z toho na nic .. sladké nejím čoko nic, ale tučné... achjo... brzy ze mě bude hrouda tuku...


7:00 - 8:00: eliptical
SN(8:20): 2 PL vločky + drc. ln. sem. + voda + mléko = kaše, 1/2 BBDR jogurtová
SV(12:00): 1/2 vanilkové acidofilo (225g)
12:20 - 13:00: procházka
OB(13:50): cuketovo-houbová omáčka ala já (čerstvé houby, cuketa, oves milk, vločky, petřželka, cibule, česnek), párek (2 nohy)
14:45 - 15:55: domácí fitko - posilování
 pečení ovocné proteinové buchty
16:45 - 17:45: žehlení
SV(17:00): kousek ovocné proteinové buchty
VE(19:00): 125g odt. tvarohu s borůvkami, 1 BBDR jogurtová, pl. eidamu na chuť


pití:
4,75 l zelený čaj

aktivity:
60 min. eliptical
40 min. procházka
70 min. posilko s činkama
pečení a 60 min. žehlení

jídelníček čtvrtek 26.8.2010 + pohyb

26. srpna 2010 v 15:23 | Elissh |  jídelníčky
Tak holky. Včera to bylo fajn, dala jsem procházku s přítelem, objevila v Praze nový park nám dosud utajen hihi a po příchodu domu si dala ten nový Zuzčin workoutík....

Zaujal mě hned jak jsem viděla že je to vlastně variace kliků prokládaná dřepy.... nevýslovně mě bavil, kdo jí cvičí tak doporučuju. Dřepy jsem teda jela bez zátěže ale jinak celé a bylo to příjemné, dám si ho zase (někdy) brzy.. ;-)

A po docvičení mě chytil jakýsi amok... měla jsem puštění MTV Dance a hráli super pařící songy ... a tak Elissh neváhala a pařila jak šílená, pařila jsem jako bych byla na diskárně  .. jako takovouhle odvaz party hepy náladu jsem dlouho neměla ..

Dnes jde kolegyně na pohovor po práci, takže ji jdu doprovodit a pak bych měla doma žehlit, mám tam už 4 pračky bože ..


EDIT:
!!!!!! Holky, moje chutě zvítězily nad zdravou dietní stravou a zdravým životním stylem.... jsem z toho smutná, že nemám vůli odolat hnusným tučným buřtům po 8 večer.... většina z vás tu vůli má... jen já jsem slaboch .. vím to no .. !!!!!! Ano svět se nezboří, ale u někoho jako jsem já kdo od ledna nezhubl ani deko?


6:10 - 6:40: eliptical
SN(7:00): 2 PL vločky + drc. ln. sem. + voda + mléko= kaše
SV(10:35): 1/2 vanilkové acidofilo (225g)
OB(14:00): 20g kus kus s cuketovo-houbovou omáčkou ala já (čerstvé houby, cuketa, oves milk, vločky, petřželka, cibule, česnek)
SV(17:30): Mc Flurry Kit Kat, rajče
VE(20:15): 125g odt. tvaroh s neslaz. kakaem, 2 buřty s hořčicí (), pl. eidamu, racio s tavenakem, 1 BBDR 40% cereálií


pití:
4 l čaje


navíc:
 ty buřty!!!!!

aktivity:
30 min. eliptical


inspirace: Barbora Čermáková

26. srpna 2010 v 9:56 | Elissh |  motivace
Tahle holka je naprosto bezkonkurenční ..

Chodila jsem do fitka, kam ona chodí trenovat a vždycky jsem obdivovala jak skvěle vypadá... když jsem jí to říkala, poděkovala a říkala, že se připravuje na závody, to jsem netušila .. Jsem ráda jak výborně se umístila, je moc milá a sympatická, přeju jí to.. je to vlastně také můj vzor, člověk z běžných řad co něco dokázal se svým tělem .. obdiv!

Jednou bych takhle taky chtěla vypadat ...  Btw. a je jí teprve 19

Tady máte odkaz fotky
b č


bč


bč


bč


bč

rozpis cvíča čtvrtek - neděle

25. srpna 2010 v 13:53 | Elissh |  cvičení
Takže cviky alá Zuzka .. každý den jsem si sestavila 5 jejích cviků a jela je 3x po sobě .. bylo to super, taková alternativa, když nemáte cvičící stroj, činky ani internet


jídelníček středa 25.8.2010 + pohyb

25. srpna 2010 v 12:41 | Elissh |  jídelníčky
Ahoj děvčata ..

Včera u kamaráda psaní CV parádní.. "donutil" mě nad jeho psaním přemýšlet z úplně jiného úhlu.. používat mozek a zavzpomínat co jsem vlastně v těch předešlých zaměstnáních dělala a z toho vyvodit i detail CV... mám ho hezky strukturovaný ve fialovém rámečku (ale vypadá to dobře, žádný cirkus ) Jeden typ písma, občas něco tučně, odděleně, bez gramatických chyb, jako jsou i tečky a čárky (jak mi Cannelle radila, Cannelle, ty děláš personalistku??) myslím, že je to vše jak má být a ok a teď už jen budu zasílat, posílat a rozesílat moje úžasné nadupané CV, mojí všestranné osoby, kdo by mě nechtěl, ne?

Tak uvidíme ..

Dnes ráno jsem se konečně vybičovala to doslova ... vůbec se mi opět nechtělo z pelíšku, pořád jsem se tam chumlala hloub a hloub  ale nakonec jsem vstala  cítím se zase jako king  a dala si elipticálek jupí...

V práci klasika nuda... kolegyně už kouká co vše si odnese (svého samozřejmě, nehodáme to tu vytunelovat ) já jsem tady taky krásně zabydlená .. ehe.. no nic nevadí, bude doma o pár krámů víc, no..

Btw. prčic .. musím už dojít nakoupit, to mlíko mi v tý kaši vážně chybí..


6:10 - 6:40 eliptical
SN(7:00): 2 PL vločky + drc. ln. sem. + voda + 2 PL dom. marmošky = kaše
SV(10:40): obr jablko
OB(14:00): 20g cz bulgur s cuketovo-houbovou omáčkou ala já (čerstvé houby, cuketa, oves milk, vločky, petřželka, cibule, česnek)
16:20 - 19:00: procházka
SV(17:20): 2 knacky žitné/mléčné Burger s bílky
VE(20:30): 125g olomoucké tvarůžky s hořčicí, 2 PL marmošky, 2 kolečka "buřtů s cibulí"

pití:
4 l čaje
malá káva s mlékem
3 dcl bílého vína

navíc:
 nic

aktivity:
30 min. eliptical
skoro 3hodinová procházka
Hotel room workout


A na závěr ještě přidám jednu fotku z dovolené.. to nešlo nevyfotit .. chvíli jsme stáli na rozcestí a pejsek si čmuchal po okolí. A najednou koukám , sedl si ... ale kam že..?!  říkám mu: " Myslíš, že ti přijede autobus?"

pes ceka


jídelníček pondělí 23.8.2010 a úterý 24.8.2010

24. srpna 2010 v 14:40 | Elissh |  jídelníčky
V pondělí v práci po dovče bída ... od 10h opět porada, která trvala 3 hod.  a bylo nám řečeno, že příští výplata na 99% nebude... no není to skvělé? Vědět, že makáte zadarmo?  Počkám ještě do toho 15. zda nám nedají aspoň něco a končim... práci si hledám a pokud jí najdu dřív jak do 15. odejdu a jinak počkám do toho 15. a jdu na pracák, páč tam dostanu aspoň něco a ještě budu mít spousta času na hledání práce, popř. chodit na brigády, pohovory a tak .. tady takhle sedim 8 zbytečných hodin .. pche .. a jídelníček bída...

pondělí

SN(7:00): 3 PL vločky + drc. ln. sem. + voda + 100 g aktivní jog. Holl. (jahoda s cerealiemi) = kaše
OB(14:00): salát (kus salátovky, rajče)
VE(19:30): trocha buřtů s cibulí (nakrájené na malinké kostičky), omeleta z bílků s kečupem a hořčicí, několik KL dom. marmošky

pití:
4 l čaje
2 dcl bílého vína

navíc:
nic

aktivity:
nic


No a dneska?
V práci jsem sama, kolegyně na to jebe a vzala si dnes volno, prej stejně zadarmo maká tak co ..  Na dnešní obídek mám už konečně normální jídlo, protože jsem se včera dokopala vařit .. a je to vážně moc mňam. Odpoledne jedu za kamarádem a budem tvořit moje CV, které prý musí být dokonalé  to bude zase "srandy kopec"

úterý

SN(7:00): 2 PL vločky + drc. ln. sem. + voda + 2 PL dom. marmošky = kaše, 1 BBDR 40% cer.
(opět od pondělka nemám mlíko, ještě jsem po dovče nebyla nakoupit )
SV(10:50): jablko
OB(14:20): 20g cz bulgur s cuketovo-houbovou omáčkou ala já (čerstvé houby, cuketa, oves milk, vločky, petřželka, cibule, česnek)
SV(17:30): 2 knackbroty žitné/mléčné Burger s bílkovou omeletou
VE(21:30): 1/2 placky tortily s 2 pl eidamu, tavenak, troška buřtů s cibulí, pár KL d. marmošky
(serou mě v tý lednici .. už :D vždy si jich musím pár kousíčků dát)

pití:
3,75 l čaje

navíc:
nic

aktivity:
nic