Červenec 2010

jídelníček sobota 31.7.2010 + pohyb

31. července 2010 v 21:32 | Elissh |  jídelníčky
Hlásím se ..

Dnešní den jsem se cítila skoro ok... to je dobré..

Ráno jsem tradičně začala sportem, v dnešním případě během... Vždy běhám 4 kolečka (cca necelá hodinka), ale vždy pokaždé po jednom kole se zastavím resp. zastavím se v půlce a na konci tedy 2x za kolo. Dnes jsem byla jak napumpovaná a poprvé jsem se zastavila až po v kuse odběhnutých 2 a půl kole a to proto, že jsem si potřebovala zavázat tkaničku  nicméně jsem se pak asi 100m prošla chůzí a poté jsem opět běžela. Zastavila jsem se na začátku 3 kola (bylo mi na zvracení) a na začátku čtvrtého.... Když jsem běžela to poslední čtvrté, řekla jsem si že jej odběhnu celé, nebo že se zastavím až nahoře. Můžu vám říct, že jsem se bičovala jak blázen.. nohy už bolely, nechtěly dál, cítila jsem nevolnost od žaludku, ale říkala jsem si, že to je jen o vůli, a že jsem silná a dám to, že ten pocit, který potom budu mít je k nezaplacení a že TO DÁT prostě musím ... a dala jsem to a ještě jsem uběhla asi o 20m navíc.... paráda, pak jsem asi 50m ušla a pak doběhla kolo do cíle ... nohy mě pobolívaly ještě odpoledne

Pak už jsem jen relaxovala... seděla jsem venku na lavičce, popíjela čaj a četla knihu.... přečetla jsem v krátké době 40 stránek a pak jsem jela se známými na pouť... obešla spousta stánků, dala si malou točenou vanilkovou zmrzku a koupila 2 nejúžasnější dřevěné náramky. Jsem na náramky ujetá ..mám jich doma asi tunu a nemám dost  nosím je ráda a čím víc na jedné ruce tím líp  Jídlo dnes takové nijaké jako poslední dobou pořád...

Mějte se krásně ..

2ks BB DR mléčné (ty kulaté)
9:10: - 10:00: běh
SN(10:40): 3 PL vločky + voda + mléko + 2 KL dom. meruňk. marmošky = kaše, malinká patka chleba s 2 pl eidamu a 2 pl libové anglické (ten tuk jsem vyřízla :D)
OB(14:20): kousek květákového nákypu, rajče
SV(18:00): malá točená vanilková zmrzka
VE(21:30): 125g odt. tvarohu s 2 KL borůvk. marmošky, malá patka chleba s máslem, kousek hermelínu


pití:
2 l zelený čaj
800 ml neperlivá voda
4 dcl růžového vína

navíc:
2 kost. čokolády - dopoledne

aktivity:
50 min. běh (z toho cca 5 min. na chůzi)

jídelníček pátek 30.7.2010 + pohyb

30. července 2010 v 21:04 | Elissh |  jídelníčky
Ahoj holky moje milé..

Dnes se hlásím pozdě, nicméně přece, chci abyste věděly, že stále (zatim) ještě žiju ¨

Takže report za včera....

Včera jsem byla s žirafinkou a Hrochem na Eu weights.... a bylo to úžasné, super... možná to tak na mě nevypadalo po skončení, ale bylo.. takže tímto děkuji žiraf za "vytažení". Cvičili jsme s dřevěnými činkami pekelné množství opakování, pomalu i v tempu a nebyla to žádná sranda. Spocená jsem byla vskutku brzy  po zádech a tricáčku, který obsahoval mě jeden vskutku záhadný cvik  (musím pilovat) ještě bylo cvičení bříška .. a to bylo v takovém tempu že jsem skoro z jednoho cviku na druhý nestíhala přehazovat polohy  holt ještě nejsem zkušená Weightistka

Bylo to velmi příjemné cvičení, hlavně změna, nicméně za těžké činky v posilce to nevyměním.. to nejde, to už je moje láska

Byla jsem ráda, že jsem na cvičení nakonec šla, vypadalo to totiž, že snad ani nepůjdu ..na konci pracovní doby na mě dolehla TAKOVÁ DEPKA!! že se to snad ani nedá popsat, strašně se mi svíral žaludek a v buse jsem akorát neustále brečela, bylo mi špatně, klepala jsem se a s každým polknutím jsem si říkala, že tohle je to poslední a pak hodím šavli... opravdu jsem se musela přemáhat abych udržela obsah žaludku tam kde byl..  a při představě, že jdu cvičit .. no.. věděla jsem, že by mi to pomohlo, ale nálada byla pod bodem mrazu kdesi hluboko, hodně hluboko, neměla jsem absolutně chut jíst ..

Po příchodu domu jsem zasedla k pc a pak jsem najednou zase naopak do sebe naklátila nějaký věci (viz včerejší jídelák) a po pár mailech se žirafkou jsem usoudila, že cvičit půjdu takže .. žiraf ještě jednou díky ti..

No a dneska?

Dnes jsem si hned ráno dala cvičeníčko... pak do práce na pár hodin, ale opět, když jsem tam sama (kolegyně má dnes volno) byl šrumec, zase lidi přišli najednou no omg, ale zvládla jsem to všechno uf .. a po práci jsem jela na hory... odreagovat se a chytit ještě trochu bronz pokavaď bude hezky....

S jídlem jsem teď na štýru .. moc nemám hlad ani chuť tak nejim a když si něco dám, je to nějaká "kravina" protože nemám chuť řešit co si dám... to zase moje tělo dopadne achjo.. Jediný co mě vytrhuje z mých depresivních myšlenek je sport... tak cvičim, aspoň myslim na jiný věci než na problémy který musím řešit a pořád nevím jak ... radši nic .. snažím se teď svoje myšlenky nechat plavat v krásách přírody a ne v depkách takže toto téma pro tuto chvíli uzavírám ..


Hezký večer ..

7:20 - 7:50: eliptical
10 min. posilko břicha
SN(8:10): 3 PL vločky + drc. ln. sem. + voda + mléko + 2KL arašíd. másla = kaše
OB(11:30): kousek květáového nákypu
(vař. květák, vejce, parmezán)
SV(16:30): salát (rajče, 2 PL brambor. salát, kus camembertu), 3 suché palačinky
18:20 - 19:20: rotoped
Fat Ass Burn Off workout (jen polovina tj. 3 kola)
VE(20:30): 1/2 selský rohlík s hermelín. pomazánkou, 1/2 odt. tvarohu s 1/2 KL marmošky


pití:
750 ml zelený čaj
1,5 l neperlivá voda
500 ml ovocný čaj
500 ml zelený čaj
2 dcl růžového vína

navíc:
4 kostičky čoko kolem 17h


aktivity:
30 min. eliptical - ráno
zkracovačky
3x 50
zvedání nohou v leže
3x 12

60 min. rotoped - večer
1/2 workoutu


jídelníček čtvrtek 29.7.2010 + pohyb

29. července 2010 v 9:53 | Elissh |  jídelníčky
Tak předně zde taky zveřejním zážitky ze včera ..

Setkání s Merrynkou a žirafatkem bylo strašně moc příjemné posezení a popovídání. Žirafku jsem už viděla, takže to, že je to moc milá, sympatická a krásná blogerka s perfektními kostkami na břiše  už vím .. to se opět jen potvrdilo.. Merry jsem viděla prvně a musím o ní říci úplně to samé .. moc milá, sympatická a krásná blogerka .. rozhodně doufám, že se zase sejdeme ..
Neboť tak příjemné popovídání nad šálkem pistáciového latté bylo vážně bezva .. dokonce jsem i zapoměla na špatné věci o což taky šlo ..

Večer jsem si po příjezdu dala papání a eliptical a pak už jen pohodu u TV....

Dnes jdu opět s žirafkou, ale dnes to není o povídání ale o makání, protože mě "ukecala" na ten EU weihgts... trochu mám strach, že tam budu za toho co to dá nejmín, mezi zkušenými weightstkami ..ale což, opravdu mě to láká zkusit .. takže se velice těším yeah! a bude to i změna zase žejo ..

Bohužel dnes od rána opět depkoidní stav .... at přemýšlím jak přemýšlím všechno je špatně, rozvádět to již nebudu .. ale štve mě, že se mi to prolíná už i fyzicky... žaludek na vodě, ani jsem neměla chut snídat (ale snídala jsem) nemám chut vůbec na nic na jídlo, na kafe, na nic .. bublá ve mě jak v potrubí a bolí mě břicho jako to bývá před střevními potížemi, ale naštěstí je nemám ........ zatim. Strašně moc se snažím upnout na svůj cíl, ale je to těžké, hodně ..

Navíc jsem zjistila od kamarádky lékárnice, že třezalku bych v žádném případě neměla brát pokud beru HA... neboť to snižuje její účinek ... no bezva zjištění... sice jsem od června třezalku neměla v ústech ale i tak to byl celkem šok co se mohlo stát. Dítě je ted to nejhorší co by mě mohlo potkat v týhle situaci, asi bych to neustála a nejen já.. nemám pít ani třezalkový čaj.. jen meduňkový tak to zkusím asi přes meduňku..


No nic... budu se aspoň těšit na dnešní večerní cvičení a na to, že taky poznám Hrocha .. heč

SN(7:00): jáhlová kaše (40g jáhly, plnotučné mléko, KL vanilk. pudinku (prášek), sladidlo)
SV(10:20): jablko
OB(13:20): směska (led. salát, rajče, 25g bulgur, PL bíl. Holl.)
SV(17:30-18:15): 200 ml acidof. ml s rybízem a proteinakem, kousek nákypu (vař. květák, vajíčko, parmezan), 3/4 pl. cz fit chleb penam s 2 pl. eidamu, 2 KL araš. máslo, 2 řádky jogurt. Milky
(tak nejdřív nechut k jídlu a pak jsem jedla nějak automaticky, se divim, že jsem na všechno vzpoměla, zato ani nevím jak to chutnalo, ani jsem to nevnímala...)
20:00 - 21:00: EU weights
VE: nic


pití:
750 ml kopřivový čaj
3 l neperlivá voda
malé kafe s mlékem
4 dcl červeného vína


aktivity:
EU weights (záda, triceps)


jídelníček středa 28.7.2010 + pohyb

28. července 2010 v 12:51 | Elissh |  jídelníčky
Zdravíčko...

Tak včerejší cvíčo bylo okej (pocity u článku níže) a večeře taky mnam mnam .. pořád jsem se nemohla rozhodnout mezi tagliatelle s gorgonzolou, brokolicí a smetanou nebo s restovanými hříbky a smetanou .. no nakonec vidíte co vyhrálo. Bylo to hezky naaranžované a dobré, jen ta niva tam nebyla tak moc cítit, škoda. Snědla jsem jen polovinu s tím, že aspoň budu mít dnes na oběd a stačilo mi to (ty porce v restauracích jsou jak pro nenažrance děsný :D) byla jsem příjemně sytá, žádný hlad a žádné přecpání se ..  chtěla jsem to vyfotit, ale nevzala jsem si sebou mobil.. takže nic.. taky škoda.. nu což ..

Dnes je pro mě příjemný hlavně fakt, že zajdu na skvělou kávičku se skvělými blogerkami... už se vážně moc těším ..  po setkání domu a bud běh nebo eliptical, to se ještě uvidí, dle počasí a dle nálady a rozpoložení ...

.... i když ta nálada pořád taková všelijaká, nemám chuť k jídlu, spíše se nutím, protože vím, že když mám stres a nejím, většinou se mi okamžitě stopne metabolismus a já nehubnu, ba naopak.. takže radši jím..


Děkuju za komentíky k fotkám.... zase nějaké fotky (ne pejska ale jiné prostě) hodím ..


Ten rýžový pudink jsem vařila včera a dělala jej následovně:

Uvařit kulatozrnnou rýži doměka, slít, vrátit do hrnce, přilít mléko, přidat nějaké slazení a KL vanilkového pudinku. Míchat a vařit do zhoustnutí. Nalít do misky a nechat zatuhnout. Bylo to vynikající

SN(7:00): 3 PL vločky + voda + mléko = kaše, kousíček rybíz. bublaniny
SV(10:00): rýžový pudink
OB(13:00): 1/2 porce tagliatelle s brokolicí, nivou a smetanou
SV(15:30): 3 knackbroty žitné/mléčné, 1/2 olomouckých tv. (63g), mrtě moc KL dom. marmošky
VE(19:30): 1/2 selského rohlíku, tav. veselá kráva, pl. mor. uzeného, pl. eidamu, kostička jogurt. Milky
20:00 - 21:00: eliptical
21:30: troška kozího a ovčího sýra


pití:
750 ml kopřivový čaj
3 l neperlivá voda
velké pistaciové latté z Costa Coffe
1 l zelený čaj
2 dcl červ. vína


navíc:
 nic

aktivity:
60 min. eliptical 


nevážím se

domácí fitko úterý 27.7.2010

28. července 2010 v 12:29 | Elissh |  cvičení
Tak už druhý trenink doma .. piluju, piluju... Pokoušela jsem se o nohy spíše s vlastní vahou, více opakování, aby mi už tak nerostly a spíše rýsovaly, přičemž ty svaly co už tam jsou beru a nedám  Ramena jsem chtěla dát tak jako ve fitku, to se myslím povedlo i přes to, že mě už asi 2 dny dost bolí, hlavně to levé. No a na bicák už jsem neměla moc morál, ale dalo se. Chtěla jsem dát ještě s 5kg ale 5kg nemám jč nýbrž jen kotouče a s těma to nešlo, blbě se držely... tak jsem to stopla  no a na závěr ještě aerobka - elipticálek

NOHY, RAMENA, BICEPS

můj pejsek, moje zlatíčko ..

28. července 2010 v 9:28 | Elissh |  moje fotky
Tak abyste věděli jak vypadá můj nejmilejší ..


jídelníček úterý 27.7.2010 + pohyb

27. července 2010 v 13:45 | Elissh |  jídelníčky
Dnešek nemá cenu rozvádět, vine se v rytmu strašné depky ...


SN(7:00): 3 PL vločky + drc. ln. sem. + voda + mléko + KL dom. marmošky = kaše, 2 mini čoko sušenky
SV(10:00): jablko
OB(13:00): zelené fazolky na kyselo ve vločkové omáčce, 1 knackbrot žitný/mléčný, salát (kousek salátovky, rajče), pár KL dom. marmošky
SV(17:00): malé peč. kuřecí stehýnko, pl. dom. sluneč. chleba, kousek rybíz. bublaniny
(divná sváča vim no)
17:20 - 18:20: posilování
18:30 - 19:00: eliptical
VE(20:30): tagliatelle s brokolicí a omáčkou ze smetany a gorgonzoly
(v restauraci, snědla jsem jen 1/2 a druhou si vzala sebou)

Na večeři jdeme do restaurace tak jsem zvědavá co vyberu a nehodlám se omezovat v chuti.

pití:
hrnek pravého plnotučného mléka
750 ml neperlivá voda - doma
3 l neperlivá voda
1 l zelený čaj
v restauraci: 0,33l neperlivá voda s citronem, pár loků pivka


navíc:
 během odpoledne 3 miničoko sušenky, pl. dom. čoko rolády


aktivity:
60 min. posilování s činkama a v.v
30 min. eliptical


nevážím se

jídelníček pondělí 26.7.2010 + pohyb

26. července 2010 v 14:05 | Elissh |  jídelníčky
Dnes nějak nemám chut k jídlu ale ono se to zase zpraví

Hlavně má můj pejsek dnes narozeniny ..  že bych mu udělala takovouhle párty?  To víte bude mu už 8 let je to velký mužský ne?

psi oslava


no to se ještě uvidí... co mu udělám, ale nějaký psí dortík mě láká (jídlo které on rád a vyklopit )

V práci po víkendu nuda a doma dám asi eliptical ..  (nějak jsem na něj chytla závislost )


Dnes jídelák nějak nic moc a zapoměla jsem si doma zeleninu


SN(7:00): rýžová kaše (45g instant. rýž. kaše, voda, mléko, KL vailk. pudinku, sladidlo)
SV: nic  
OB(11:45): zelené fazolky na kyselo ve vločkové omáčce
SV(14:20): 2 křehké plátky žitné/mléčné, 1/2 olom. tvar. (63g)
SV(17:00): ovocný koktejl (200 ml acidofilní mléko, proteinák, rybíz, jahody, 1/2 KL třtin. cukru)
VE(19:30): 1/2 peč. kuř. stehna (ta palička), pl. dom. slunečnic. chleba, 2 pl. mor. uzené, pl. eidamu, pl. dom. čoko. rolády, kousek rybíz. bublaniny
20:20 - 21:20: eliptical


pití:
750 ml neperlivá voda - doma
3 l neperlivá voda
 100 ml Capy Ice fruit
1 l kopřivový čaj


navíc:
 1 linecké kolečko (2cm) - 18:50
2 minisušenky - 22:00

aktivity:
60 min. eliptical

domácí fitko neděle 25.7.2010

26. července 2010 v 11:32 | Elissh |  cvičení
Tak po dlouhé době posilko doma .. zatím z toho mám smíšený pocity, dobře jsem procvičila asi hl. triceps.... prsa a záda nevim no .. no ještě to budu muset nějak vymyslet ..

takže ZÁDA, PRSA A TRICEPS


jídelníček neděle 25.7.2010 + pohyb

25. července 2010 v 15:23 | Elissh |  jídelníčky
Tak včerejší den byl úžasný .. opravdu krása. Dnes z workoutíku cítím hlavně bříško, ale i nožičky a ruce a záda lehce .. paráda..

V hospůdce jsem se skvěle pobavila a do půlnoci byla doma.
Ráno jsem si chtěla jít zaběhat do lesoparku, ale pršelo, tak jsem se nasnídala a dala si jen elipticálek... koukala jsem u toho na nahraný fil let 93 (asi znáte) a brečela u toho jako želva (asi jsem cíťa) njn...

Dnes mám v plánu ještě posilko, doma s činkami místo fitka, poněvadž finanční krize mojí osoby stoupá do rozměrných objemů.. už jsem musela omezit moje milované tae bo .. a nahradila jej aspoň workoutíkama a elipticalem a teď i fitko.. Naštěstí mám doma činky až do 20kg takže by to mělo jít. Musím si najít nějaké cviky kterými bych protáhla všechny svalové partie.. co se dá dělat, uvidím na jak dlouho vyřadím fitko, doufám, že jen tak na měsíc, ale od září rozhodně už zase chci jít i na tae bo... jak mi chybí..

Před chvílí jsem doobídkovala, udělala jsem si zelené fazolky na kyselo ve vločkové omáčce už jsem to jednou měla a strašně mi to chutná. Jsem asi divná, ale miluju i tolik proklínanou koprovku ..

No nic.. jdu tady ještě poklidit...

hezkou neděli všem návštěvníkům

P.S Dnes jsem se kulinářsky vyžila


SN(10:00): vanilková jáhlová kaše
(50g jahel, mléko, voda, sladidlo, KL vanilkového pudinku = vynikající)
11:20 - 12:20:  eliptical
SV(12:45): ovocný koktejl
(červený a bílý rybíz, jahody, 200 ml acidofilního mléka, kapka mléka, PL bíl. Holl., KL třtinového cukru = vynikající)
OB(15:00): zelené fazolky na kyselo ve vločkové omáčce s vařeným vejcem (plný talíř)
(čerstvé zelené fazolky, vločky, voda, oves milk, sůl, ocet = vynikající)
16:10 - 17:00: posilování s činkami (doma místo fitka)
17:00 - 17:30: eliptical
SV(17:45): 2/3 plátku cz fit chleba Penam s tavenákem, 2 normal kousky cookies buchty, 20g proteináku
VE(20:40): 125g odt. tvarohu s kořením tzatziky a 125g odt. tvarohu s jahodami a ln. sem., pl. dom. slunečnic. chleba 


pití:
3 l zelený čaj
káva s mlékem
1 l ovocný čaj - hruška


navíc:
nic

aktivity:
60 min. eliptical
50 min. posilování s činkama
30 min. eliptical


váha ráno 56,7kg